آدرس: شهركرد، شهرك منظریه، بلوار امام علی -جلوتر از بیمارستان پارسیان -روبروی قرارگاه پلیس راه---زمان جلسات تازه واردین(آقایان): روزهای فرد رأس ساعت15:30
" گزارش عملکرد لژیون مجازی"
جمعه 22 فروردین 1399 ساعت 14:07 | نوشته ‌شده به دست همسفر فروغ | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
گزارش عملکرد لژیون چهارم مجازی
به استادی کمک‌راهنمای محترم همسفر معصومه


هرانسانی که صادق باشد، به آن انسان قدرت و توانایی فهمیدن حقیقت داده می‌شود. هرانسانی هم که دروغ گفت و نیرنگ کرد، به واسطه‌ی آن دروغ، قدرت فهم حقیقت را ازدست می‌دهد...
به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آقای امین در سی‌دی کج در مورد وادی هفتم صحبت می‌کنند؛ حقیقت چیزی هست که بوده، هست وخواهد بود وعلم هم از حقیقت جدا نیست. اگر انسان بخواهد تغییرکند، باید علم را یاد بگیرد و برای اینکه علم را یاد بگیرد، باید حقیقت را درک کند. پس نتیجه می‌گیریم که حقیقت وعلم قوانینی هستند که به راستی و درستی دلالت دارند. آقای امین برای راستی ودرستی مثال ستون را زدند که اگر ستون کج باشد، بار زیادی را تحمل نمی‌کند واگر صاف باشد بار زیادی را تحمل می‌کند. این دقیقاً مثل حقیقت و راستی هست؛ وقتی انسان درمسیرحقیقت و راستی قدم بگذارد مانند ستون روز به روز صاف‌تر و توان و قدرتش بیشتر می‌شود.
ما در طول زندگی دو مرحله را طی می‌کنیم؛ یکی علم و دیگری رشک و رقابت که بین انسان‌ها به وجود می‌آید که تمام سیستم‌ها از مرحله‌ی دوم تبعیت می‌کند. پس ما در کنگره یا آموزش می‌بینیم یا خدمت می‌کنیم یا شاگرد هستیم یا معلم و هردو درحال آموزش گرفتن. آقای امین در سی‌دی می‌فرمایند که معلم کسی است که چیزی را که بلد است، بتواند خیلی خوب آن مطلب را انتقال بدهد.


درادامه آقای امین ازقول آقای مهندس می‌فرمایند که خیلی از انسان‌ها هرچیزی که به نفعشان باشد آن را قبول دارند. درغیر این صورت می‌گویند آن چیز دروغ است. انسان برای اینکه حقیقت یک موضوع را درک کند باید ابتدا بداند که در چه جایگاهی قراردارد و حواسش به آن جایگاه باشد. در وادی هفتم راجع به رمز و راز حقیقت صحبت می‌کنند که این رمز را آقای مهندس ترجمه کردند که رمز یعنی پوشیده و پنهان و راز یعنی مطلب پوشیده. برای پی بردن به این موضوع زبان را مثال زدند که زبان‌ها حروف الفبا دارند که ما به واسطه‌ی آن حروف، زبان را یاد می‌گیریم. زبان‌ها از اختراعات خداوند هستند؛ پس اینکه حروف در چه قاعده‌ای و به چه ترتیبی کنارهم قراربگیرند، این‌ها رمزهای آن زبان هستند که این مرحله‌ی ابتدای کار است. مرحله‌ی دوم مطالبی هستند که با آن زبان بیان می‌شوند.
در کنگره هم ما این قضیه را داریم؛ رمز قضیه که همان کشف متدDST بود، راز آن همین بیماری‌های لاعلاجی هستند که در متد DST دارند درمان می‌شوند مثل بیماری میگرن، صرع و... . مطلب مهمی که وجود دارد این است که اگر انسان بخواهد حقیقت یک موضوع را درک کند باید اول در مسیر راستی و درستی قدم بگذارد. اگر درمسیر راستی نباشد قدرت فهم مطالب را پیدا نمی‌کند.هرانسانی که صادق باشد، به آن انسان قدرت و توانایی فهمیدن حقیقت داده می‌شود. هرانسانی هم که دروغ گفت و نیرنگ کرد، به واسطه‌ی آن دروغ، قدرت فهم حقیقت را ازدست می‌دهد؛ چون حقیقت را با راستی می‌توانیم درکش کنیم، رمزرا با راستی می‌توانیم بفهمیم، قفل را با راستی می‌توانیم باز کنیم. ما با دروغ می‌توانیم مشکل درست کنیم ولی نمی‌توانیم مشکل را حل کنیم.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مریم لژیون یکم شنبه 23 فروردین 1399 22:04
خداقوت خانم معصومه عزیز بسیار ازشما اموختم..
همسفر پریناز شنبه 23 فروردین 1399 10:54
خانم معصومه کمک راهنمای عزیز ممنون از مطالب زیبای شما. ان‌شاءالله که من هم بتوانم به آن قدرت و توانایی برسم و با درک حقایق به جایگاه انسانی برسم. سپاس از شما.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
    پخش صوتی کارگاه جهان بینی روز چهارشنبه
مراجعین مهمان - تازه واردین
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

خرید ساعت مچی

|

ساخت كد آهنگ و موسیقی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات