آدرس: شهركرد، شهرك منظریه، بلوار امام علی -جلوتر از بیمارستان پارسیان -روبروی قرارگاه پلیس راه---زمان جلسات تازه واردین(آقایان): روزهای فرد رأس ساعت15:30
گزارش عملکرد مجازی لژیون شانزدهم مسافران
یکشنبه 3 فروردین 1399 ساعت 08:01 | نوشته ‌شده به دست مسافر پدرام | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق الله"

خلاصه گزارش عملکرد لژیون مجازی شانزدهم

لژیون کمک راهنمای گرامی مسافر مهدی

نمایندگی عمان سامانی شهرکرد

2 فروردین ماه 1399

صراط مستقیم، صرفاً انجام مراسم مذهبی نیست؛ صراط مستقیم، به معنای دستگیری از انسان‌ها و برقراری اتصال و ایجاد حلقه محبت بین یکدیگر است.

به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید...
جلسه هفتم از دور اول سری کارگاه های آموزشی مجازی لژیون های کنگره 60 نمایندگی عمان سامانی شهرکرد، روز شنبه مورخ دوم فروردین 1399 با دستور جلسه "سی دی اتصال" رأس ساعت 18 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
چگونگی تغذیه ما باید به شکل پنجاه‌سال قبل برگردد تا سلامتی جسم نیز تضمین شود. حتی‌الامکان، خوراکی‌هایی مانند ادویه، سس سالاد، آبلیمو، سرکه و آب‌غوره را خودمان تهیه کنیم؛ چرا که نمونه موجود در مارکت‌ها دارای مواد افزودنی و نگه‌دارنده هستند که خود این مواد در طولانی‌مدت، اختلالاتی بعضا جبران‌ناپذیر ایجاد می‌کنند.
غذاهای امروزه، بدن ما را به سمت اسیدی شدن پیش می‌برد و این در حالی است که یک جنین درون شکم مادر، در یک محیط خنثی و متمایل به قلیایی زندگی می‌کند.
هر ماده‌ای، برای اینکه انرژی خود را آزاد کند، باید بسوزد و برای این کار به اکسیژن نیاز دارد.
 مثال: وقتی چوب یا زغالی در حال سوختن است، تولید نور و گرما می‌کند که آنچه در انتها باقی می‌ماند، خاکستر است که به تمثیل به آن اکسیدان گویند. این اتفاق در سلول‌های بدن ما هم شکل می‌‌گیرد و اکسیدان حاصل از این سوخت‌و‌ساز، در نیروگاه سلول (که میتوکندری نام دارد) توسط آنتی‌اکسیدان‌ها از بدن ما خارج می‌شود؛ اگر خارج نشود، در سوخت و ساز بدن اختلال ایجاد کرده و بدن سست و کم انرژی خواهد شد؛ از مهم‌ترین مواد حاوی آنتی‌اکسیدان، می‌توان به ادویه‌جاتی مثل فلفل و زردچوبه و میوه‌های حاوی ویتامین C نام برد.
جهان هستی آنچنان قانونمند است که حتی پرواز یک پروانه در آن‌سوی جهان، در نظم هستی تاثیر گذار است که اگر نباشد، نظم هستی بر هم می‌خورد.
موجوداتی ( موجودات عظیم الجثه مثل دایناسورها ) که ظاهراً، به‌خاطر خطرآفرین بودن و بر هم زدن توازن، این بُعد را ترک کردند نیز، هدفی را دنبال می‌کردند که هدفشان ایجاد مهد برای انسان بود؛ کلمه "مهد" یعنی مدرسه و محل آموزش و یادگیری که همین جهان فیزیکی ما انسان‌ها است. منتهی هر کدام از ما، در مقطعی هستیم و دروس آموزشی خاصی را دنبال می‌کنیم که اگر در این دروس شکست بخوریم، ناگزیر به تکرار مجدد آن‌ هستیم و در تکامل ما وقفه ایجاد می‌شود.
صراط مستقیم، انجام مراسم مذهبی نیست، چرا که بسیاری افراد در همین روزهای بحرانی از این اتفاقات سوء استفاده کردند. (در حالی که شاید انسان‌های به‌ظاهر مذهبی هم بودند.)
صراط مستقیم، یعنی دستگیری از انسان‌ها و برقراری اتصال و ایجاد حلقه محبت بین یکدیگر است.
 برای رسیدن به موفقیت، بایستی آن سلسله مراتب طی شود؛ موفقیت، به شکل آسانسور نیست؛ بلکه پله‌پله اتفاق می‌افتد.


ید واحده:
به اعضای گروه که در کنار هم پیوند یا اتصال محبت انجام می‌دهند و هدفی متعالی را دنبال می‌کنند، ید واحده می‌گویند.
سی‌دی‌های آقای مهندس، دارای اسامی هستند که اهدافی را دنبال می‌کنند؛ سی‌دی "اتصال" بیان می‌کند که هر چیزی در طبیعت، باید به منبعی مرتبط باشد و از آن کمک بگیرد تا به تکامل و آگاهی برسد.
در هستی، تعداد جهان‌ها بی‌نهایت است و از قانون اعداد پیروی می‌کنند. هر چیزی برای رشد و ارتقا، باید به منبعی متصل شود که این اتصال می‌تواند از بُعد خود بوده یا به کمک ابعاد دیگر ایجاد شود که وقتی این اتصال برقرار شد و شفع و وتر انجام گرفت، تعالی و آگاهی و ارتقا انجام می‌گیرد.
یک مثال ساده:
همه ما توسط یک موبایل که اندازه‌اش یک کف دست بیشتر نیست، می‌توانیم به کشورها یا جهان‌های دیگر (جهان مجازی) متصل شده و با افرادی مرتبط شویم و چهره به چهره ارتباط برقرار کنیم.
اشیا، شاید ظاهراً زنده نیستند، ولی بین آنها ارتباط وجود دارد؛ مثلا گیاهان یا رادیو و تلویزیون باید به منبعی متصل شوند تا جاری باشند. مهم این است که شما به چه چیزی متصل و با آن شفع می‌شوید، آیا از شما انرژی می‌گیرد یا به چیزی متصل می‌شوید که به شما انرژی می‌دهد؟! آیا وارد جمعی می‌شوید که در آن جمع مواد مصرف می‌شود و یا وارد جمعی می‌شوید که در آن درمان اعتیاد اتفاق می‌افتد؟! آیا در کنار کسانی هستید که از شما انرژی می‌گیرند یا در مکانی مقدس مثل کنگره‌شصت حضور دارید که در آن درمان اعتیاد انجام می‌شود‌؟!
آقای مهندس، هدفشان این نیست که ابعاد دیگر و سماوات را به ما نشان دهند؛ بلکه می‌خواهند به ما بفهمانند که جهان هستی با نظم و قانون خاصی پایه‌گذاری شده‌است و اگر این نظم و قانون از بین برود، پوچی و تاریکی نصیب ما می‌شود و هیچ چیزی در جهان هستی بدون قانون نیست. هر چیزی که کشت کنید همان را برداشت خواهید کرد .


تهیه گزارش: مسافر پدرام
ویراستار: مسافر علی اکبر

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: كارگاه آموزشی مجازی، عملکرد لژیون مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
کاظم لژیون 15 یکشنبه 3 فروردین 1399 19:50
بسیار زیبا بود،خدا قوت
همسفرخدیجه یکشنبه 3 فروردین 1399 18:19
آقامهدی کمک راهنمای بزرگواربسیارزیباوآموزنده بودخداقوت
جعفر یکشنبه 3 فروردین 1399 18:04
باسلام وخداقوت خدمت راهنمای عزیزم آقامهدی ممنون از آموزشهای ناب شما
مسافر محمد ل 16 یکشنبه 3 فروردین 1399 17:27
سلام و خداقوت خدمت همه ی خدمتگزاران کنگره.
آقلا مهدی عالی بود انشالله بزودی درکنارهم باشیم
محمد لژیون ۱۹شهرکرد یکشنبه 3 فروردین 1399 15:04
بنام خدای که دغدغه از دست دادنش را ندارم
کمک راهنما و استاد عزیزم آقا مهدی کبیری واقعا مطالب زیبایی بیان نموده آید. آرزوی بهترینها را برای شما وخانواده محترمتان دارم
عرض خداقوت خدمت مسافران عزیز اقاپدرام وآقا علی اکبر
کلیه خدمت گزاران به بشریت اجرکم عندالله
مسافربهروز ل۱۱ یکشنبه 3 فروردین 1399 13:48
بسیار زیبا و عالی خدا قوت ..به همه خدمتگزاران
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
    پخش صوتی کارگاه جهان بینی روز چهارشنبه
مراجعین مهمان - تازه واردین
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

خرید ساعت مچی

|

ساخت كد آهنگ و موسیقی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic