آدرس: شهركرد، شهرك منظریه، بلوار امام علی -جلوتر از بیمارستان پارسیان -روبروی قرارگاه پلیس راه---زمان جلسات تازه واردین(آقایان): روزهای فرد رأس ساعت15:30
" کارگاه آموزشی عمومی روز پنج شنبه ۹۷/۷/۱۹ "
جمعه 20 مهر 1397 ساعت 20:59 | نوشته ‌شده به دست همسفر فروغ | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
دوازدهیم جلسه از دور بیست و ششم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی نمایندگی عمان سامانی به استادی مسافر فرزاد،نگهبانی مسافر حمزه و دبیری مسافر سجاد با دو دستور جلسه " از فرمانبرداری تا فرماندهی " و " جشن اولین سال رهایی مسافر محسن" در روز پنج‌شنبه ۹۷/۷/۱۹ راس ساعت ۱۷ برگزار شد.


برای خواندن سخنان استاد به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...
استاد محترم چنین فرمودند:
در مورد دستور جلسه‌ی از فرمانبرداری تا فرماندهی از دریچه‌ای که بنده به این دستور جلسه نگاه می‌کنم،فرمانبرداران افرادی هستند که بذر فرماندهی را در دل خودشان می‌کارند.
هروقت کسی وارد کنگره می‌شود و طالب این است که رشد کند و جایگاه اصلی خودش را در هستی پیدا کند،مطمئناً دنبال چون و چرا نیست؛یعنی هرچه به او بگویند می‌گوید چشم و انجام می‌دهد.افرادی هستند که دائماً در حال آزمون و خطا هستند حتی اگر چندین بار شکست بخورند،هیچ وقت نا‌امید نمی‌شوند و همان شکست‌ها و پیروزی‌ها پله‌هایی به سوی رشد،ترقی و تعالی می‌شوند.
اگر در پیام سفر اول دقت کنیم می‌گوید زمانی که شما به رهایی می‌رسید،پیوند عشقی بین شما و قدرت مطلق برقرار می‌شود.فرد رشد می‌کند و رو به بالا حرکت می‌کند نه اینکه خداوند به سمت پایین بیاید؛رهجو به سمت بالا حرکت می‌کند که با خداوند در یک نقطه یکی شود.
زمانی که من به روح هستی ایمان بیاورم،یعنی به روح خودم ایمان بیاورم و آن را بشناسم و از آن استفاده کنم و در شکست‌ها ناامید نشوم یعنی همیشه در حال حرکت باشم،یک جایی من با خداوند ادغام می‌شوم.آنجاست که من می‌فهمم همه‌ی سلول‌ها انشعاب گرفته از یک سلول هستند.آنجاست که به این درک می‌رسم که وقتی خداوند می‌گوید من شما را از نفس واحده آفریده‌ام چه مفهومی دارد.همه‌ی ما سلول‌های یک پیکر هستیم.زمانی که به باور برسیم دیگر سعی نمی‌کنیم تخریب ایجاد کنم،سعی می‌کنم بسازم،سعی می‌کنم جزئی از فرمانروایان زمان باشم.این محقق نمی‌شود مگر آنکه من با روح خداوند یکی شوم؛یعنی خودم را بشناسم و این زمانی اتفاق می‌افتد که فرمانبردار باشم.آنجاست که من دیدگاه مادی‌گرایانه را کنار می‌گذارم و سعی می‌کنم با دیدگاه معنوی به همه چیز نگاه کنم...
و اما دستور جلسه‌ی دوم،اولین سال رهایی محسن عزیز را خدمت خودش و خانواده‌اش تبریک عرض می‌کنم.نقطه قوت محسن،ایمان به کنگره بود که تا پایان سفر او را آورد و به رهایی رساند و جایگاه برایش تعیین کرد.خدا را شکر می‌کنم که در کنگره ماند و از خدمتگزاران است.محسن خیلی فرمانبردار و مودب است.هر خواسته‌ای که از محسن داشتم حتی الان که در سفر دوم است،بدون چون و چرا انجام داده است.مطمئناً همچین افرادی در کنگره فرمانروا خواهند شد.برای محسن از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم.
امروز را خدمت آقای مهندس و خانواده‌ی محترمشان،دیده‌بانان،همه‌ی مسافران و همسفران و مسئولین اوتی و مرزبانان تبریک عرض می‌گویم.این روز را صمیمانه به همسفرش تبریک می‌گویم که صبورانه در کنار محسن بود،ناامید نشد و به او کمک کرد.

اعلام سفر مسافر،آقای محسن
سلام دوستان محسن هستم مسافر
با تخریب بیش از ۱۰ سال وارد کنگره شدم،آنتی ایکس مصرفی شیره و تریاک،زیر نظر استاد بزرگوارم آقای فرزاد سفر کردم،رشته‌ی ورزشی شنا،رهایی از تاریکی اعتیاد ۱سال و ۲ماه.آرزوی مسافر،آقای محسن


به نظر من هیچ چیزی از این سخت‌تر نیست که پدر و مادری غم اعتیاد فرزندشان را داشته باشند.آرزو می‌کنم هیچ پدر و مادری این را لمس نکند و اگر اینطور بود راه کنگره را پیدا کنند.

آرزوی همسفر،خانم الهام
آرزو می‌کنم همه‌ی مردم جهان در صلح،دوستی،سلامتی و به دور از بدی در کنار هم زندگی کنند.

سخنان مسافر، آقای محسن
خیلی ممنونم از همه‌ی مسافران و همسفران که در این جشن شرکت کردند و انرژی زیادی به بنده دادند.ان‌شاءلله که همگی این جایگاه را لمس کنید.این روز را به آقای مهندس،خانم آنی،آقای امین،دیده‌بان‌های محترم به خصوص آقای کامران،خانم مرجان و همه‌ی کمک راهنمایان که من بسیار از آن‌ها آموختم،تبریک عرض می‌کنم.
از آقای فرزاد کمک‌راهنمای بزرگوارم خیلی تشکر می‌کنم.از کمک راهنمای اولم آقای محمد عشقی بسیار سپاسگزارم که وقتی وارد کنگره شدم آن نقطه تفکری که باید در من ایجاد می‌شد ایشان در من به وجود آوردند.
من وارد بازی شدم که می‌دانستم دو سر باخت است ولی توجهی نمی‌کردم و همیشه به دیگران می‌گفتم کسانی که مواد مصرف نمی‌کنند چگونه زندگی می‌کنند،و این بخاطر افکار افیونی خودم بود،تا به جایی رسیدم که فهمیدم آن‌هایی که مواد مصرف نمی‌کنند در واقع زندگی می‌کنند.
به جایی رسیدم که حتی نمی‌توانستم کارهای شخصی و روزمره‌ی خودم را انجام دهم.تا اینکه یکی از دوستانم کنگره را به من معرفی کرد.روز اولی که وارد کنگره شدم قبل از عید بود و تازه‌واردین بسته بود.امیدم را از دست ندادم و روز ۱۴فروردین به کنگره آمدم و بعد از گذراندن سه جلسه تازه‌واردین سفرم را آغاز کردم.در سفر اول خیلی سختی کشیدم ولی ایمان آوردم و سعی کردم جبران خسارت کنم.خدا را شکر می‌کنم که مصرف کننده شدم که اکنون بیایم و این آموزش‌ها را در کنگره بگیرم و بفهمم زندگی کردن چه معنایی دارد.این ۲سال و نیم مثل چشم برهم زدنی گذشت،انگار دیروز بود که وارد کنگره شدم.باز هم از کمک راهنمای عزیزم سپاسگزارم.از همسفر و راهنمای همسفرم بسیار تشکر می‌کنم.
سخنان کمک راهنمای محترم،خانم ندا


این روز را خدمت آقای مهندس و راهنمایشان تبریک می‌گویم‌یک تبریک ویژه عرض می‌کنم خدمت خانم الهام عزیز و در راس تبریک می‌گویم خدمت آقای مهندس و از ایشان بسیار سپاسگزارم بخاطر اینکه این مکان مقدس را فراهم نمودند برای اینکه بیاییم،آموزش بگیریم و به آرامش برسیم.
خانم الهام رهجوی بسیار مرتب و منظمی هستند و به موقع تکالیفشان را می‌نویسند و با وجود مشکلات همیشه سعی می‌کنند در جلسات شرکت کنند.شاید این سوال پیش بیاید که کسی که رها شده چه لزومی دارد که همسفرش در کنگره حضور داشته باشد ولی من با حضور خانم الهام این قضیه را تجربه کردم که هرکسی ممکن است مثل خانم الهام با حال خیلی بد حتی در سفر دوم وارد کنگره شوند.خانم الهام وقتی وارد کنگره شدند ۱ ماه از رهایی مسافرشان می‌گذشت و حال بدی داشتند؛بخاطر اینکه در مدتی که با اعتیاد درگیر بودند و مشکلاتی داشتند از طریق بی‌سیم روی سیستم ایکسشان اثر گذاشته بود و لازم بود که آموزش بگیرند و از طریق همان بی‌سیم این سیستم را متعادل کنند.خانم الهام خیلی خوب حرکت کردند و پیشرفت خوبی داشتند و همچنان به تلاششان ادامه می‌دهند.برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در ادامه از خدمتگزاران کنگره باشند.
سخنان همسفر،خانم الهام

امیدوارم همه‌ی سفر اولی‌ها این جایگاه را لمس کنند.تبریک ویژه عرض می‌کنم این روز را خدمت بنیان گذار کنگره ۶۰ جناب مهندس،قدردان زحماتشان هستم.تبریک می‌گویم خدمت دیده‌بان محترم شعبه آقای کامران و خانم مرجان عزیزم،به ایجنت محترم و گروه مرزبانی تبریک می‌گویم.
به گروه مرزبانی بخش خانواده،خانم نسرین و خانم منیژه عزیزم تبریک می‌گویم،هیچ‌وقت صبوری این دو عزیز از یاد من نمی‌رود،از ایشان صبور بودن را یاد گرفتم.
به کمک راهنمای محترم مسافرم آقای فرزاد تبریک عرض می‌کنم،ان‌شاءلله که برکت عمل عظیمی که انجام می‌دهند به زندگیشان برگردد.به خانم ندای عزیزم تبریک می‌گویم؛می‌دانم که لحظه‌های تولد و رهایی از قشنگ‌ترین لحظه‌های زندگیشان است.خانم ندا به من یاد داد که خودخواه و گستاخ نباشم،توقعات و منیتم را کم کنم.اینکه همیشه نیمه‌ی پر لیوان و چیزهایی که دارم را ببینم و بابت آن‌ها خدا را شکر کنم.خدا را شکر می‌کنم که اکنون آرامش نسبی دارم.
یک معذرت خواهی به مسافرم بدهکارم بابت کوتاهی‌هایی که در زندگیم داشتم.ان‌شاءلله خداوند عمر و لیاقتی بدهد که برایش جبران کنم.خوشحالم که امروز سالم،سربلند و باافتخار در کنارم نشسته است.
از همه‌ی شما سپاسگزارم.پیام تولدها به سفر اولی‌ها این است که اگر ما توانستیم حتماً شما هم می‌توانید.


تهیه گزارش : همسفر فروغ/لژیون پنجم
عکاس: مسافر محسن

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: كارگاه آموزشی عمومی پنج شنبه ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافریوسف لژیون ۱۱ چهارشنبه 25 مهر 1397 00:51
سلام و عرض تبریک خدمت دوست عزیزم آقا محسن،،،تاباد چنین بادا
مسافر بهروز.لژیون ۱۱ دوشنبه 23 مهر 1397 11:25
مبارکش باشه بسلامتی ودل خوش ...
مسافر مجتبی ل۱۷ دوشنبه 23 مهر 1397 09:08
سلام جشنهای کنگره بسیار پر انرژی هستند وبرای من همیشه با حال و شور ونشاط زیادی همراه هستند.از همه خدمت گذاران برای اجرای جشنها و اعضای سایت برای نمایش دادن شور و انرژی جشنهادر سایت سپاسگذارم.به اقا محسن و همسفرشون وآقا فرزاد وتمام اعضای کنگره تبریک مجدد.
همسفرالهام شعبه عمان سامانی یکشنبه 22 مهر 1397 16:54
خیلی سپاسگذارم بات حضور پر شور دوستان محبت.امیدوارم که همه ی تازه واردین سفراولی ها به این جایگاه پرشور و پر انرژی و جایگاهای بالاتر برسند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
    پخش صوتی کارگاه جهان بینی روز چهارشنبه
مراجعین مهمان - تازه واردین
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

خرید ساعت مچی

|

ساخت كد آهنگ و موسیقی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات