آدرس: شهركرد، شهرك منظریه، بلوار امام علی -جلوتر از بیمارستان پارسیان -روبروی قرارگاه پلیس راه---زمان جلسات تازه واردین(آقایان): روزهای فرد رأس ساعت15:30
سی دی آموزشی انرژی از آقای مهندس دژاکام
شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 23:01 | نوشته ‌شده به دست همسفر فروغ | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
سی دی آموزشی انرژی از آقای مهندس دژاکام


هر موجودی برای رشد و بقای خودش احتیاج به انرژی دارد و باید به دنبال کسب انرژی باشد...
برای خواندن خلاصه سی دی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
وجود حس چرا الزامی است؟
هر موجودی برای بقای خودش احتیاج به انرژی دارد، یعنی ما در هستی هیچ موجودی را پیدا نمی کنیم که دارای انرژی نباشد حتی کره ی زمین.
اگر خورشید به کره ی زمین گرما ندهد هیچ چیزی حیات نخواهد داشت.
هر موجودی نیاز به انرژی دارد و باید به دنبال کسب انرژی باشد.وقتی موجودی به انرژی نیاز دارد اولین قدم این است که انرژی را پیدا کند.انسان احتیاج به غذا یا انرژی دارد که باید آن را پیدا کند؛وقتی می خواهد این انرژی را پیدا کند با حس و گیرنده هایش این کار را انجام می دهد.یک درخت هم حس دارد؛در جنگل بعضی درختان را می بینیم که خیلی کج شده اند،بخاطر این است که به دنبال نور می روند.ریشه ی درختان قرینه ی خود درخت روی زمین است،این ریشه باید حس داشته باشد که بتواند بفهمد کجا برود و یا کجا نرود؛اگر به سنگی برخورد کند باید راهش را کج کند.در مورد انسان و حیوان هم همینطور است.مثلاً در مورد حیوان با توجه به نوع زیست حیوان گیرنده های تشخیص غذا و یا انرژی متفاوت است.
مهمترین قسمت انسان حواس او است.حس ها گیرنده ها هستند.
پس اول باید غذا را پیدا کند تشخیص دهد که این غذا قابل خوردن است یا نیست؛چون سیستم خیلی پیچیده است.شما اگر یک غذای خراب بخورید معده و یا روده آن غذا را نمی پذیرد و حال شما بد می شود.
حس چیز تزئینی و زینتی نیست،مسئله خیلی مهمی است.همه چیز از حس شروع می شود؛عشق،ایمان،محبت،کینه،نفرت و ... همه بر مبنای حس است.زمانی که ما در این دنیا زندگی می کنیم به این پنج حس ظاهر احتیاج داریم.ما اگر در جهان دیگری پس از مرگ زندگی کنیم در آنجا هم باید حس داشته باشیم.انرژی هم باید به گونه ی دیگری باشد؛حتی در خواب هم همین حواس کار می کنند.
بارها گفته ایم که هستی را سه عنصر به هم وصل میکنند:نور،صوت و حس.
این سه مولفه ارتباطات هستی را به وجود می آورند.تمام این حس ها یک مرکز دارد،مثل حوضی می ماند که چشمه های زیادی به درونش می ریزد تمام حواس به یک مرکز می روند و ارتباطات برقرار می شود.جایگاه این مرکز در قلب است و وسیله و ابزار آنالیز در مغز است.
این حس است که می گوید این غذا بد یا خوب است.حس است که به ما می گوید این مکان زیبا،خوب،سرسبز و یا مخروبه و کثیف است.
نقطه ی بعدی که بعد از حس قرار می گیرد تعقل و فکر کردن یا افکار و اندیشه است.وقتی فردی را می بینیم پشت حسی که نسبت به آن شخص حس می کنیم کلی مطلب،خاطره و فکر است.آدم ها با دریافت اطلاعات حس آن را آنالیز می کنند.همه ی ما یک نفر را می بینیم ولی هرکدام از ما فکر و اندیشه ی خاصی در مورد آن داریم.
بعضی انسان ها دارای حس خوب هستند بعضی دارای حس بد و یک سری هم خنثی هستند.گاهی موقع شما حرفی می زنید و این حرف باعث دعوا می شود؛پشت حرفی که می زنید حسی نهفته است که مربوط به ناخودآگاه است و متوجه حس پشت آن نمی شوید.اگر حستان بد باشد هرچقدر سخنان را در کلمات زیبا بیان کنید باز گزندگی خودش را دارد.
برای اینکه حس خوب شود باید پشتش دانایی و آگاهی باشد.برای داشتن حس خوب خمر انسان باید خوب کار کند.اگر سیستم شبه افیونی یا خمر خوب کار نکند خیلی سخت می گذرد.اگر سیستم خمر کار نکند ممکن است فرد به حس خنثی برسد.
ما ممکن است با افرادی باشیم که حسشان بد است،ما باید اول حس خودمان را خوب کنیم.بعضی مواقع تمام مشکلات مربوط به حس بد خودمان است از صبح که بیدار می شویم با حس بد بیدار می شویم.اگر حس ما بد باشد آدم ها از اطراف ما پراکنده می شوند.با حس بد ما می توانیم بدی را منتقل کنیم و گسترش دهیم.اگر می خواهیم روابطمان با بقیه درست و منظم باشد باید حس خودمان را خوب کنیم.تمام این مسائل که گفتیم بر می گردد روی مثلث خواست،تقدیر و فرمان الهی.
نویسنده و ویراستار /همسفر فروغ
طرح تصویر/ مسافر کاظم
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های آموزشی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر وحید دوشنبه 7 اسفند 1396 12:16
سپاس از شما همسفر محترم
مفید و مختصر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
    پخش صوتی کارگاه جهان بینی روز چهارشنبه
مراجعین مهمان - تازه واردین
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

خرید ساعت مچی

|

ساخت كد آهنگ و موسیقی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات