آدرس: شهركرد، شهرك منظریه، بلوار امام علی -جلوتر از بیمارستان پارسیان -روبروی قرارگاه پلیس راه---زمان جلسات تازه واردین(آقایان): روزهای فرد رأس ساعت15:30
"کارگاه آموزشی عمومی روز پنجشنبه و اولین سال تولد مسافر جواد"
جمعه 13 بهمن 1396 ساعت 17:10 | نوشته ‌شده به دست همسفر آرزو | ( نظرات )
به نام خدایی که هستی مادرید قدرت اوست

نهمین جلسه از دور بیست و چهارم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره ۶۰ نمایندگی عمان سامانی شهرکرد در روز پنجشنبه ۱۲ بهمن‌ماه ۹۶ به استادی مسافر احمد، نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر مهدی با دو دستور جلسهOT واولین سال تولد مسافر جواددر ساعت ۱۷ برگزار شد.در کنگره از OT مخفف Opium Tincture استفاده می‌شودO اول Opium و T اول Tincture، شربت OT سال‌هاست که در علم پزشکی کاربرد دارد در امریکا و انگلستان بیش از ۲۰۰ سال است که جزء داروهای رایج آن‌ها حساب می‌شود برای بیماری‌هایی... به ادامه مطلب مراجعه کنید...


آقای مهندس در صحبت‌های روز چهارشنبه خود فرمودند در این هفته کسانی که در جایگاه استادی قرار می‌گیرند باید یکی از اعضای OT باشند و خدا را شکر امروز تولد یکی از خدمتگزاران OTرا جشن می‌گیریم امیدوارم در این جلسه بتوانیم آن‌طور که حق بچه‌های OT هست در مورد آن‌ها صحبت کنیم و در مورد دستور جلسه هم به‌خوبی شفاف‌سازی نمائیم.


دستور جلسه امروز در مورد داروی شفابخش OTاست ما در این دستور جلسه با چند اصطلاح چون اپیوم تینکچر، تنتور تریاک وOT آشنا می‌شویم.

هر محلولی که الکل در آن سهمی داشته باشد چه به‌عنوان نگه‌دارنده و چه به‌عنوان محلول که آن را معلق کند به آن تنتور می‌گویند وOT به علت اینکه الکل در آن وجود دارد یک نوع تنتور به حساب می‌آید.

اصطلاح بعدی Opium Tincture است همان‌طور که همه شما می‌دانیدOpiumیعنی تریاک یعنی در شربت Opium Tincture از تریاک کامل استفاده‌شده است و Tinctureهم به معنی شربت است و Opium Tincture شربت تریاک است.

و در کنگره ازOT مخفف Opium Tincture  استفاده می‌شود Oاول Opium و T اول Tincture، شربت OT سال‌هاست که در علم پزشکی کاربرد دارد در امریکا و انگلستان بیش از ۲۰۰ سال است که جزء داروهای رایج آن‌ها حساب می‌شود برای بیماری‌هایی مثل اسهال، سرفه و کودکانی که از مادران معتاد به دنیا می‌آیند برای آن‌ها استفاده می‌شود.

مهندس دژاکام بارها در صحبت‌های خود گفته‌اند که دلیل اینکه این شربت در ایران رایج شد و در دسترس افراد خواهان درمان اعتیاد قرار گرفت کنگره ۶۰ و ره‌جوهای کنگره ۶۰ بودند هرکدام از ما سندی هستیم برای اینکه نشان می‌دهد شربت Opium Tincture خاصیت درمانی دارد خیلی افراد هستند که فکر می‌کنند این شربت همان تریاک است شاید این طرز تفکر بین خیلی از افراد وجود داشته باشد ولی وقتی ما به این شربت نگاه دارویی داریم و به‌عنوان دارو از آن استفاده می‌کنیم خاصیت دارویی خود را نشان می‌دهد.
به این دلیل از OTبرای درمان اعتیاد استفاده می‌شود که این شربت کم‌خطرترین، ارزان‌ترین و در دسترس ترین داروی درمان اعتیاد است و درعین‌حال کامل‌ترین داروست چون تا به امروز ۵۲ آلکالوئید مؤثر تریاک شناخته‌شده و قطعاً بیش از این تعداد آلکالوئید دارد.

شربتOT یک مولتی دارو است این دارو دارای آلکالوئیدهای نشاط‌آور، خواب‌آور، دوپینگ کننده جنسی و ضد استرس هست و در کل دارویی است که در برابر تمام مواد مخدر می‌تواند خاصیت دارویی و درمانی داشته باشد.

این مطلب وجود دارد که خیلی از افراد می‌ترسند که این دارو در دسترس عموم قرار گیرد ولی کنگره از داروی OTدر دو بخش یکی درمان و دیگری مهار اعتیاد حمایت می‌کند وقتی به تریاک یا سایر مواد مخدری که در دسترس قاچاقچیان مواد مخدر وجود دارد نگاه می‌کنیم می‌بینیم این مواد مملو از مشتقاتی چون سرب، میکروب‌ها، قارچ‌ها و مواد شیمیایی هستند.

امیدوارم همان‌طور که بچه‌های کنگره می‌توانند راحت و خوب از این دارو استفاده کنند این دارو در اختیار دیگران هم قرار بگیرد و این امکان‌پذیر نیست مگر اینکه بچه‌های کنگره سندی بدون نقص باشند و رهایی‌های کنگره ۶۰ خوب و به تعداد باشد که قطعاً همین‌طور هست.

خیلی NGOها از شربتOT استفاده می‌کنند ولی راندمان این دارو در کنگره ۶۰ بسیار بالاست و این به دلیل جهان‌بینی است که در کنار استفاده از این دارو می‌آموزیم.

اتفاقات خوب در سفر من وقتی افتاد که این داروی شفابخش وارد سیستم درمان من شد خیلی سخت بود که حس درمان اعتیاد را داشته باشی ولی به سراغ ساقی بروی یا به تریاک به چشم دارو نگاه کنی و این برای من که در سفر، مشکل جهان‌بینی داشتم سخت بود ولی از زمانی که سفرم روی اوتی رفت همه‌چیز برایم راحت شد.

اما اولین سال تولد مسافر جواد

جواد جزء ره‌جوهایی بود که من هیچ مشکلی با او نداشتم خیلی منظم و گوش‌به‌فرمان بود در تمام جلسات حضور داشت و خدا را شکر پاداش زحماتش را گرفت او به‌خوبی درمان شد کسانی که بعد از درمان و رهایی در کنگره می‌مانند این نشان می‌دهد آن‌ها درمان خوبی داشته‌اند، آن‌ها افرادی هستند که حال خوبی دارند.

بعد از درمان مواد مخدر وارد لژیون درمان سیگار شد و یکی از رهایی‌های لژیون سیگار من، جواد است برای امتحان کمک راهنمایی شرکت کرد ولی قبول نشد اما امروز در بخش راهنمای تازه واردین خدمت می‌کند، خدمتگزار در بخش OT است و از خدمت‌های اخیرش دبیر روزهای یکشنبه است و این افتخاری برای یک راهنماست که ره‌جوهایش در جایگاه‌های خدمتی خدمت می‌کنند این تولد را در رأس خدمت آقای مهندس و خانواده محترمشان، راهنمای عزیزم زنده‌یاد مسافر امیرحسین تبریک می‌گویم. به دیده‌بان حاضر در نمایندگی آقای کامران، اسیستانت محترم خانم مرجان، ایجنت محترم آقای آرش و گروه مرزبانی تبریک می‌گویم و به‌صورت مخصوص به گروه OT تبریک گفته و از زحماتشان تشکر می‌کنم، اگر زحمت‌های گروه OT نباشد من نمی‌توانم بایدوشاید به وظایفم برسم و خدمت آن‌ها خدمتی است که دیده نمی‌شود امروز همه ما به‌صورت زبانی از آن‌ها تشکر و قدردانی می‌کنیم.

اعلام سفر مسافر جوادآنتی ایکس مصرفی: الکل، تریاک و سیگار

روش درمان: DST

داروی درمان: شربت OT

نام راهنما: آقای احمد

مدت سفر اول: ۱۲ ماه

رهایی: یک سال و چند ماه

پیام تولد


آرزوی مسافر جواد
آرزو می‌کنم مصرف‌کنندگانی که راه کنگره را پیدا نکرده‌اند راه کنگره را پیداکرده و به درمان و آرامش برسند.صحبت‌های مسافر جواد


از همه شما عزیزان سپاسگزارم و ان شاء الله بتوانم در شادی همه شما جبران کنم و این لحظه خوب را برای همه مسافرها آرزو می‌کنم.

راهنمای عزیزم آقای احمد از چند روز پیش جزء آزادمردان کنگره ۶۰ قرار گرفتند و من به ایشان تبریک می‌گویم و برایشان در مسیری که در حال طی کردن آن با عشق هستند آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم تک‌تک ما قدر این صندلی و این داروی شفابخش را بدانیم.

امروز خاطره دو نفر که در بین ما نیستند زنده می‌کنم یکی مسافر داود که از بچه‌های کنگره بود و دیگری زنده‌یاد آقای امیرحسین راهنمای آقای احمد که آموزش‌هایی که از آقای احمد گرفتم حتماً آقای امیرحسین در این آموزش‌ها نقش داشته‌اند.

همه مسافرها باید به OTبه چشم یک داروی معجزه‌گر نگاه کنند و کسانی که نگاه درستی به دارو داشته باشند سفر خوبی دارند و به رهایی می‌رسند ولی اگر بخواهند بازی دربیاورند مطمئناً چوب آن را می‌خورند.

از آقای مهندس و خانواده محترمشان و آقای امین تشکر می‌کنم، از دیده‌بان محترم آقای کامران و اسیستانت محترم خانم مرجان تشکر می‌کنم، از کلیه کمک راهنماها، مرزبان‌ها و ایجنت محترم آقای آرش تشکر می‌کنم و از تک‌تک آن‌ها انرژی می‌گیرم.

ودر ادامه جشن :و اما عکس های جلسه عمومی :

    
تقدیر از گروه خدمت گذار اوتی:


 عکاس : مسافر مهدی
تهیه گزارش و نویسنده : هم سفر آرزو/لژیون یکم
طراح پیام تولد و چیدمان تصاویر / مسافر کاظم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: كارگاه آموزشی عمومی پنج شنبه ها، تولد ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر علی دوشنبه 16 بهمن 1396 08:54
تبریک به آقا جواد عزیز و خداقوت خدمت استاد گرانقدر احمد آقا
خداقوت به خدمت گذاران وبلاگ
شاد باشیذ
مسافر کمال جمعه 13 بهمن 1396 22:35
باتشکر از خدمت گذاران بخش سایت از زحماتتان کمال تشکر را دارم بخصوص اقا مهدی وهمسفر آرزو
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
    پخش صوتی کارگاه جهان بینی روز چهارشنبه
مراجعین مهمان - تازه واردین
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

خرید ساعت مچی

|

ساخت كد آهنگ و موسیقی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات