آدرس: شهركرد، شهرك منظریه، بلوار امام علی -جلوتر از بیمارستان پارسیان -روبروی قرارگاه پلیس راه---زمان جلسات تازه واردین(آقایان): روزهای فرد رأس ساعت15:30
" عملکرد لژیون سوم"
سه شنبه 5 دی 1396 ساعت 18:20 | نوشته ‌شده به دست همسفر آرزو | ( نظرات )

به نام یکتا پروردگار جهانیان

عملکرد لژیون سوم به راهنمایی خانم ندا

دستور جلسه : CD آسیب شناسی

اگر شما می بینید که یک نفر در کار بقیه دخالت می کند و یا در مورد دیگران قضاوت می کند این بخاطر این است که ذره ای از آن ناخالصی درون شما هم وجود دارد اما پنهان...

خانم ندا فرمودند که وقتی یک نفر دارد با راهنما صحبت می کند سعی کنید که از آنها فاصله بگیرید و سعی نکنید گوش بدهید ببینید که او دارد در مورد چه مسئله ای صحبت می کند.یا زمانی که نگهبان، مهماندار را صدا می زند و چیزی به او می گوید سعی نکنید بفهمید که در مورد چه چیزی صحبت می کنند چون اگر قرار بود شما متوجه شوید به صورت علنی بیان می کرد.خیلی وقتها پیش می اید که فرزندانم دارند راجع به یک موضوعی با هم صحبت می کنند و مشکلی را که بین شان هست حل می کنند اگر من بخواهم دخالت کنم و بگویم چرا اینقدر حرف می زنید ممکن است کدورتی بین شان پیش بیاید پس بهتر است که من دخالت نکنم.

اگر می بینید دو نفر دارند با هم حرف می زنند شما نباید دخالت کنید وبخواهید نظرتان را به آنها تحمیل کنید اما اگر دیدید که کارشان دارد بالا می گیرد آن وقت می توانید مداخله کنید آن هم به شکلی که بین شان کدورتی پیش نیاید. من وقتی بچه بودم و با خواهر و برادرهایم دعوایمان می شد مادرم هیچ وقت مداخله نمی کرد اما وقتی کار کمی بالا می گرفت می آمد و می گفت بیایید دادگاه تشکیل دهیم تا ببینیم قضیه از چه قرار است.سعی کنید بین بچه هایتان فرق نگذارید و حتی زمانی که می خواهید قضاوت کنید و ببینید که مشکل چه بوده طوری برخورد نکنید که بین شان کدورت پیش بیاید.اول مشکل را بشناسید و بعد سعی کنید برای آن راه کاری پیدا کنید. چون طبق فرموده آقای مهندس هر چیزی کلیدی دارد.

در کنگره هنگام تولدها نباید از بقیه بپرسیم که چقدر می خواهند کادو بدهند.شاید یک نفر توان مالی نداشته باشد و فقط بخواهد فقط روی پاکت پیام بنویسد پس ما نباید از بقیه بپرسیم.یا در مهمانی ها اصلا از بقیه نپرسید که آنها چقدر می خواهند کادو بدهند.و اگر کسی برای شما کادو آورده سعی کنید که این مراسم باز شود دیده شود را انجام ندهید تا رفته رفته این فضولی ها کمتر و کمتر شود. و سعی کنید همیشه در حد وسعتان کادو ببرید و کاری نداشته باشید که دیگران چقدر کادو آورده اند.

گاهی در کنگره پیش می آید که یک رهجو از شما سوال می پرسد و راه کار می خواهد بهترین کار اینست که به او بگویید برو با راهنمایت صحبت بکن و سعی کنید اصلا در کار او دخالت نکنید.

اگر شما می بینید که یک نفر در کار بقیه دخالت می کند و یا در مورد دیگران قضاوت می کند این بخاطر این است که ذره ای از آن ناخالصی درون شما هم وجود دارد اما پنهان است و بخاطر همین است که من می توانم آن ناخاصی را در وجود دیگران ببینم. و گاهی پیش می آید که شما می گویید که فلان شخص خیلی فضول است و هر کاری که من انجام می دهم می خواهد از کار من سر در بیاورد این بخاطر این است که شما هم گاهی همین کار را انجام می دهید اما این خصوصیت در شما هنوز پنهان است.

گاهی در زندگی پیش می آید که ما یک مشکلی داریم اما صورت مسئله را درست مطرح نمی کنیم.اگر صورت مسئله را درست مطرح کنیم می توانیم راه حل درستی پیدا کنیم چون هر چیزی کلیدی دارد.مشکل اعتیاد از زمانی حل شد که آقای مهندس صورت مسئله اعتیاد را مطرح کردند. اما تا زمانی که همه می گفتند این سم است در بدن فرد مصرف کننده هزار راه اشتباه پیشنهاد می شد.

پس در مورد هر مسئله ای اول باید آسیب شناسی کنیم و بعد راه حل مناسب را پیدا کنیم تا بتوانیم آن مشکل را حل کنیم.  

عکاس : همسفر زهرا/لژیون سوم

تهیه گزارش و نویسنده: همسفر آرزو ص /لژیون دوم


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آرزو شنبه 9 دی 1396 21:55
با سلام و عرض ادب
با تشکر از خانم آرزوی عزیز بابت نوشتن عملکرد لژیون سوم.
تشکر از خانم زهرا عکاس محترم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
    پخش صوتی کارگاه جهان بینی روز چهارشنبه
مراجعین مهمان - تازه واردین
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

خرید ساعت مچی

|

ساخت كد آهنگ و موسیقی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic