آدرس: شهركرد، شهرك منظریه، بلوار امام علی -جلوتر از بیمارستان پارسیان -روبروی قرارگاه پلیس راه---زمان جلسات تازه واردین(آقایان): روزهای فرد رأس ساعت15:30
كارگاه آموزشی عمومی سه شنبه 95/01/24
چهارشنبه 25 فروردین 1395 ساعت 19:26 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد رضا | ( نظرات )

"به نام خداوند بخشنده ومهربان"

دهمین جلسه از دور دوازدهم کارگاه های آموزشی خصوصی

                                          کنگره 60 نمایندگی عمان سامانی                                    

به نگهبانی مسافر صادق ، دبیری مسافر ایمان و استادی مسافر مهدی

با  دستور جلسه"  وادی هشتم و تاًثیر آن روی من "

در روز سه شنبه 24 فروردین ماه 95  راس ساعت 17 آغاز به كارنمود.

وقتی من درمسیری آرامش ندارم وهرچه جلو و جلوترمی روم مسیر تاریکتر می شود یعنی این مسیر راهی است به طرف ضدارزشها ما برای قرارگرفتن درهرمسیری باید باتفکر ویک سری اطلاعات واردشویم  بنا هم براین نیست که ما همه ی مطالب را بدانیم با حرکت درمسیردرست خیلی از  موارد نمایان می شود.

صحبت های استاد:

 

امواج چون گردبادبرزمین فرودمی ایندوآنچه برداشتنی باشدباخودبه امانت می برندواین جزفرمان حاصل نمی گردد.پس باشما که پیمان می بندیددراندیشه آن باشیدکه اززمین برخواسته وبه آن مکان که فرمان است رهسپارشوید.

درسکون هیچ چیز به وجود نمی ایدوزایشی نیست همه چیز درحرکت شکل می گیردوسپس ساختارها پدیداروموجودات خلق وسفردرحلقه های آفرینش آغازوادامه دارمی گردد.

دراین سیر برای انسان ؛تفکرات ، معمارساختارها وزبان سخن گوی وتعیین کننده مسیر حرکت اومی باشد.

 

با توجه به این وادی این مطلب بیان می شودکه درسکون هیچ اتفاقی نمی افتد وبایدحرکت انجام شود.روزاولی که برای درمان واردکنگره 60 می شویم سه مولفه جسم ؛روان وجهان بینی مطرح می شودکه اگر بخواهیم به درمان ،سلامتی وتعادل برسیم ودچارمشکل نشویم بایداین سه موضوع باهم به تعادل برسد.

به نظرمن دراین مسیربیشترین سرمایه گذاری روی مطلب جهان بینی می باشدوبه نظرمن مهدی اگراین تغییرنگرش ونگاه اتفاق نیفتد شاید قطع مصرف شکل گیرد اما درمانی صورت نخواهد گرفت.

تمام آموزشهای کنگره برای همین تغییرنگرش درمصرف کننده به وجودآمده است .وادی ها دراین مسیرحکم چراغ راه را دارند که مسیررا برای من روشن می کنند.درکنگره به شخصی که وارد این راه میشود وشروع به حرکت می کند مسافرگفته می شود چون ازحالت سکون خارج شده ودرحال سیرکردن وحرکت می باشد.


ما تا به حال هفت وادی راپشت سرگذاشته ایم وحال نوبت وادی هشتم می شود که می گوید باحرکت راه نمایان می شود.نکته ای که به نظرمن دراین وادی مهم می باشد وبه آن اشاره شده است اختیاری است که به انسان داده شده وقتی این اختیارازطرف خداوند به انسان داده شد انسان با این ابزارونعمت بزرگ راهش را انتخاب می کند. حال می خواهد راه ارزشها را درپی گیرد یا راه فسق وفجوروضدارزشها را مسئولیت هم با خود انسان می باشد.مصرف موادمخدرهم راه ضدارزشها محسوب میشود چون به خود،خانواده ودیگران ضرر و زیان می رسانیم.

وقتی من درمسیری آرامش ندارم وهرچه جلو و جلوترمی روم مسیر تاریکتر می شود یعنی این مسیر راهی است به طرف ضدارزشها ما برای قرارگرفتن درهرمسیری باید باتفکر ویک سری اطلاعات واردشویم  بنا هم براین نیست که ما همه ی مطالب را بدانیم با حرکت درمسیردرست خیلی از  موارد نمایان می شود.

بایددرانتخاب راه خواسته قوی ومحکم وجودداشته باشد واگردرمسیرکنگره قرارگرفتیم وخواسته ما درمان باشدوآن خواسته همراه با تلاش وکوشش ورعایت اصول باشدحتما به  آن خواهیم رسیدوموفق خواهیم شد.نکته بعدی که دراین وادی مطرح می شودجبران خسارت می باشد ما دروحله اول بایدازخودمان جبران خسارت کنیم تادرمراحل بعدی بتوانیم ازخانواده ،دیگران وجامعه جبران خسارت کنیم ودرپایان مطلب پیمان است وچون خودمن هنوزاین عمل راانجام نداده ام نمی توانم راجع به آن صحبت کنم وامیدوارم این امرهم برای من و هم برای شما اتفاق بیفتد.


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: كارگاه آموزشی خصوصی مسافران سه شنبه ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
م.ا پنجشنبه 26 فروردین 1395 10:55
خداقوت خدمت استاد جلسه وخدمتگذارانکنگره
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
    پخش صوتی کارگاه جهان بینی روز چهارشنبه
مراجعین مهمان - تازه واردین
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

خرید ساعت مچی

|

ساخت كد آهنگ و موسیقی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic